Telefon
WhatsApp
E-Ticaret Entegrasyonu

E-ticaret entegrasyonu, işletmelerin ürünlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerine ulaştırmalarına yardımcı olur. E-ticaret siteleri, e-ticaret entegrasyonları sayesinde iş gücü verimliliğini artırabilmekte ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmektedir. E-ticaret sitesi kuracak kişilerin en çok dikkat etmesi gereken konulardan bir tanesi de entegrasyonlardır. Disoft’un e-ticaret sitelerine sunduğu entegrasyon çeşitleri de aşağıda yer almaktadır.

 

Entegrasyon Türleri Nelerdir?

Entegrasyon türleri 5’e ayrılır. Entegrasyon türleri şunlardır: pazar yeri entegrasyonları, muhasebe entegrasyonları, ödeme sistemi entegrasyonları, geliştirici araç entegrasyonları ve son olarak kargo ve lojistik entegrasyonlarıdır. Bu entegrasyon türleri hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağı doğru inebilirsiniz.

 

PAZAR YERİ ENTEGRASYONLARI
Entegrasyon kelimesi, bütünleşme manasında kullanılmaktadır. Genel manada açıklamak gerekirse, çalışan iki platformu birbirine bağlamak anlamında kullanılır. Pazar yeri entegrasyonunu tanımlamak gerekirse şunu söyleyebiliriz: farklı pazar yerleri arasındaki bağlantıyı kuran, veri alışverişini yapan yazılımların sunduğu hizmettir diyebiliriz. Projesoft’un pazar yeri entegrasyonuna göz atmak için aşağıya bakabilirsiniz.
 
entegrasyon-13 N11 Entegrasyonu N11 ile tam entegrasyon. Sitede belirlediğiniz ürünler kargo ve kar marjı eklenerek N11’e aktarılıyor. Buradan gelen siparişler de sorunsuz olarak site paneline işleniyor.
 
 
entegrasyon-16 GittiGidiyor Entegrasyonu Gittigidiyor ile tam entegrasyon. Sitede belirlediğiniz ürünler kargo ve kar marjı eklenerek Gittigidiyor‘a aktarılıyor. Buradan gelen siparişler de sorunsuz olarak site paneline işleniyor.
 
 
entegrasyon-02
HepsiBurada ile tam entegrasyon. Sitede belirlediğiniz ürünler kargo ve kar marjı eklenerek HepsiBurada ‘ya aktarılıyor. Buradan gelen siparişler de sorunsuz olarak site paneline işleniyor.
 
 
 
 
entegrasyon-01Trendyol Entegrasyonu Trendyol ile tam entegrasyon. Sitede belirlediğiniz ürünler kargo ve kar marjı eklenerek Trendyol ‘a aktarılıyor. Buradan gelen siparişler de sorunsuz olarak site paneline işleniyor.
epttavmePTTAVM Entegrasyonu ePTTAVM entegrasyonu ile ürünlerinizin bilgilerini tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacak.

TEKLİF FORMU